Apartmento Inteiro Barra Tijuca-Rj -Vista Mar
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen typu „infinity” Ogrzewany basen |
| Prywatna plaża Plaża | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Spa i relaks Centrum spa i zdrowotne Łaźnia parowa Masaż całego ciała Masaż głowy Masaże pleców |
| Posiłki/Napoje Bar przekąskowy przy basenie | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
W wygodnym hotelu Apartmento Inteiro Barra Tijuca-Rj -Vista Mar Rio de Janeiro znajduje się siłownia i klub nocny, a Plaża Prainha jest w 4 km. Zlokalizowany w dzielnicy Recreio dos Bandeirantes ten wygodny hotel posiada łaźnię parową, saunę i gorące łaźnie publiczne oraz widok na górę.
Ten hotel cieszy się lokalizacją przy plaży, 60 min drogi samochodem od dworca kolejowego Estação D Pedro II. Do atrakcji turystycznych, oddalonych o 2 km od Apartmento Inteiro Barra Tijuca-Rj -Vista Mar, należy Plaża Recreio dos Bandeirantes Beach. Pedra da Tartaruga również dzieli od tego obiektu noclegowego w malej odległości.
Pokoje w hotelu zapewniają gościom telewizję satelitarną oraz takie udogodnienia, jak klimatyzacja. Dodatki obejmują oddzielną toaletę i prysznic. Zachęcamy do skorzystania z suszarki do włosów i ręczników dostępnych w prywatnych łazienkach z oddzielną toaletą i prysznicem.
Położona 6 min pieszo od Apartmento Inteiro Barra Tijuca-Rj -Vista Mar, restauracja Na Brasa Columbia serwuje wspaniałe dania kuchni brazylijskiej.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Prywatna plaża
- Winda
- Fryzjer/salon piękności
- Automaty sprzedające
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
- Bar przekąskowy przy basenie
Usługi rekreacyjne
- Basen typu „infinity”
- Ogrzewany basen
- Plaża
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Klub nocny
- Rozrywka
- Ogród
- Centrum spa i zdrowotne
- Sauna
- Łaźnia parowa
- Masaże pleców
- Masaż głowy
- Masaż całego ciała
- Masaż stóp
- Centrum fitness
- Łaźnia termalna
- Kąpiel na świeżym powietrzu
- Płytki koniec
Usługi
- Obsługa porządkowa
- Pralnia
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
- Sklepy/ usługi komercyjne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Minibar
- Kącik dzienny
- Taras
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Stół
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jaka stacja kolejowa znajduje się najbliżej hotelu Apartmento Inteiro Barra Tijuca-Rj -Vista Mar?
Najbliższa stacja kolejowa to Estação D Pedro II, zlokalizowana 37 km od hotelu Apartmento Inteiro Barra Tijuca-Rj -Vista Mar. - 🕗
Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z hotelu Apartmento Inteiro Barra Tijuca-Rj -Vista Mar?
Goście hotelu Apartmento Inteiro Barra Tijuca-Rj -Vista Mar powinni być gotowi do wymeldowania o 13:00. - 🛀
Jakie udogodnienia spa oferuje hotel Apartmento Inteiro Barra Tijuca-Rj -Vista Mar?
Hotel Apartmento Inteiro Barra Tijuca-Rj -Vista Mar oferuje łaźnię parową, saunę i gorące łaźnie publiczne. - ❓
Jaki rodzaj basenu oferuje ten hotel?
Ogrzewany basen jest dostępny w tym hotelu.